Nezajímá vás co dělají ostatní? Nás taky ne! 3. vlna šíleného výročí je v plném proudu! Bude vás bavit.
4 dny
5 hodin
25 minut
0

Kariéra

Prodejní asistent/ka Praha KARE 27.000 - 45.000 Kč

Do našeho týmu hledáme týmového hráče, kterého baví maloobchodní prodej a chce se aktivně učit. Spolu s týmem budete v každé situaci a při každé činnosti v obchodě myslet především na naše zákazníky. Odborný prodejce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek.

Jsme KARE DESIGN. Prodáváme designové kousky do interiéru a exteriéru ve více než 50 zemích světa, a to již 40 let. Náš brand symbolizuje nápady týkající se designu a bytového vybavení, které jsou jedinečné, autentické a nikdy nejsou nudné. Hledáme k sobě kolegu/kolegyni, který/a se vyzná v prodeji, ale taky mu/jí záleží na tom, aby zákazník dostal tu nejlepší službu a rád se k nám vracel.

Hledáš novou práci, která není jako každá jiná a je rozmanitá? Chceš pracovat v přátelském kolektivu, v prostředí, které tě bude bavit každý den? Máš zkušenosti s prodejem? Pak tahle práce je přesně pro Tebe!

A jaká bude náplň tvé práce? Budeš prodávat krásný nábytek a doplňky, pomůžeš zákazníkovi s výběrem vhodných produktů do jeho interiéru a poradíš, co se k čemu hodí. Až tě zaučíme budeš také komunikovat s architekty a designéry a zasvětíme tě i do onlinu. V neposlední řadě je potřeba mít krásný showroom, takže o něj budeme společně pečovat.

Co ti můžeme nabídnout my? Budeš pracovat na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Do práce budeš chodit krátký/dlouhý týden. Mzda je složená z fixní a variabilní složky, přičemž její horní hranice není nikterak omezena! A celý den můžeš pít naší skvělou kávu.

Jaká bude náplň práce?

- aktivní prodej s úsměvem a následně budování vztahu se zákazníkem

- poradit zákazníkovi při výběru zboží a poskytnout mu potřebné informace

- znalost snadného pokladní systému

- týmová spolupráce k dosažení zadaných cílů

- péče o prodejnu

Co můžete očekávat?

- práci na hlavní pracovní poměr

- zaškolení zkušenými kolegy

- dlouhodobou práci ve stabilní mezinárodní společnosti

- rodinnou a přátelskou atmosféru

- možnost účasti výběru zboží přímo na centrále v Mnichově, při několikadenní návštěvě

Co Vám můžeme nabídnout?

- skvělá dopravní dostupnost – metro Černý Most

- práce krátký/dlouhý týden

- školení prodejních dovedností

- příplatky za soboty, neděle a svátky

- motivující systém odměn a benefitů

- zaměstnanecké slevy na naše produkty

- skvělou kávu po celý den

- přátelský tým, ve kterém se budete cítit dobře

Jak poznáte, že jste tím správným prodejcem?

- máte zkušenosti s prodejem a jste komunikativní typ

- jste ochotná/ý neustále se vzdělávat

- máte vstřícnou povahu, pečlivost a trpělivost

- praxe na obdobné pozici výhodou

Zaujalo tě to? Skvělý! Pošli nám svoje CV na email personal@kare-prague.cz a když se nám zalíbíš, Ondra ti zavolá, popovídáte si a zasvětí tě do dalšího procesu výběrka.

Nástup preferujeme co nejdříve.

Zajímá tě víc náš příběh?

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Skorkovská 2457, Praha - Horní Počernice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vstahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Plat: 27.000 - 45.000 Kč/měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Požadované zdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: ZFP Interiors, s.r.o.
E-mail: personal@kare-prague.cz

Naše volná místa také na Jooble