×Designové, moderní a kreativní hodiny v akci >>>>>*99dnů 99hodin 99minut
Designový nábytek, osvětlení, designové doplňky
0 Kč

Kariéra v KARE

Staňte se členem týmu KARE Design, které nabízí designové kousky ve více než 50 zemích!

Právě rávě kandidáta na pozici:

Prodejní asistent/ka Praha

Do našeho týmu hledáme týmového hráče, kterého baví maloobchodní prodej a chce se aktivně učit. Spolu s týmem budete v každé situaci a při každé činnosti v obchodě myslet především na naše zákazníky.

Odborný prodejce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek.

Jaká bude náplň práce?

- aktivní prodej s úsměvem a následně budování vztahu se zákazníkem

- poradit zákazníkovi při výběru zboží a poskytnout mu potřebné informace

- znalost snadného pokladní systému

- týmová spolupráce k dosažení zadaných cílů

- péče o prodejnu

Co můžete očekávat?

- práci na hlavní pracovní poměr

- zaškolení zkušenými kolegy

- dlouhodobou práci ve stabilní mezinárodní společnosti

- rodinnou a přátelskou atmosféru

- možnost účasti výběru zboží přímo na centrále v Mnichově, při několikadenní návštěvě

Co Vám můžeme nabídnout?

- skvělá dopravní dostupnost – metro Černý Most

- práce krátký/dlouhý týden

- školení prodejních dovedností

- příplatky za soboty, neděle a svátky

- motivující systém odměn a benefitů

- zaměstnanecké slevy na naše produkty

- skvělou kávu po celý den

- přátelský tým, ve kterém se budete cítit dobře

Jak poznáte, že jste tím správným prodejcem?

- máte zkušenosti s prodejem a jste komunikativní typ

- jste ochotná/ý neustále se vzdělávat

- máte vstřícnou povahu, pečlivost a trpělivost

- praxe na obdobné pozici výhodou

Nástup možný ihned!

Vaše CV prosím posílejte Monice Žížalové na zizalova@kare-prague.cz